Prohlášení o přístupnosti

Tato webová prezentace (dále jen prezentace, web) byla vystavěna v souladu s českými Pravidly tvorby přístupného webu . Narazíte-li na problémovou stránku, informujte, prosím, našeho adminitrátora webu a pokusíme se problém vyřešit.
Zdrojový kód webu splňuje normu XHTML 1.0 Strict vydanou konsorciem W3C.
 
Vizuální prezentace je definovaná pomocí kaskádových stylů (CSS). Díky využívání nejmodernějších vlastností CSS 3, tzv. vendor prefixů, které představují označení bezpečného způsobu předběžné implementace nových CSS vlastností, není zajištěna validita kaskádových stylů. Využívání vendor prefixů je zcela zpětně kompatibilní a nemá za následek nesprávné zobrazení prezentace.
 
O navigaci mezi stránkami
Na začátku každé stránky se nachází logo společnosti kterým se dostanete zpět na úvod, dále hlavní navigační menu a vyhledávání.
 
Možnosti personalizovaného prohlížení
Prezentace je k dispozici pouze v jednom (základním) stylu, ale některé prohlížeče podporují vypínání/personalisování stylů na různých úrovních.  Mozilla Firefox podporuje vypnutí stylu a uživatelské styly. Opera podporuje pokročilou manipulaci se styly včetně desítky přednastavených šablon.
 
Prohlížení na chytrých telefonech a tabletech
Prezentace je vytvořena jako responzivní web, tedy je možno ji bez omezení prohlížet na jakémkoliv zařízení přístupné na internet za pomocí prohlížeče internetu.
Kontakt na technického správce
V případě potřeby lze kontaktovat správce webu: martin.holan@5d-studio.cz

Podmínky užití

Tato webová stránka je autorské dílo chráněné zákonem a lze je užít pouze v souladu se zákonem č. 121/2000 Sb., autorský zákon. Zaznamenávat, kopírovat či jinak rozmnožovat a napodobovat toto dílo pro jinou než osobní potřebu fyzické osoby, a to osobní potřebu, jejímž účelem zároveň není získání hospodářského či obchodního prospěchu, se zakazuje.